Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Wildfest geliyor...  (Okunma sayısı 1172 defa)

19 Şubat - 11 Mart arası Wildfest kutlamaları başlıyor.. Arena'ya eski Wild kartları gelirken yepyeni bir Tavern Brawl'da sunulacak, bu yüzden bu dönemde Wild olmaya hazırlanın!


Wild Arena19 Şubat'ta başlayan ve 11 Mart'a kadar sürecek olan Arena taslağı Wild'a özgü kartlar sunacak. Var olan bir Arena oyununuz var mı? Wildfest başlamadan önce bitirdiğinizden emin olun - mevcut Arena çalıştırmaları Wildfest'in başlangıcında otomatik olarak kullanımdan kaldırılacaktır. Size, Wildfest'in geldiğini hatırlatacağız, eğlencenin başlamasından önce koşularınızı bitirmek için yeterli zamanınız var.

Brawliseum'a bakın! :

Wild modu kutlamak için iki Şövalye Brawls görünümleri yaptık: Wildfest'in gidişatına katılman için iki yol olacak Venture Into the Wild ve The Wild Brawliseum.Venture Into the Wild, önceden inşa edilmiş ve herkesin alabileceği ve bir çırpıda oynamak için hazırlanmış bir Wild Tavern Brawl'idir. Sadece bir sınıf seçersiniz, sana bu sınıf için sağlam bir deste hazırlayalım. Destelerin kendilerini bir sır olarak saklayacağız. Venture Into the Wild, tam bir Wild koleksiyonunuz olmasa bile Wild'un eğlenmesini yaşamak için harika bir yoldur.Wild Brawliseum, becerilerini ve koleksiyonunu teste koymak isteyen rekabetçi Hearthstone oyuncusuna yönelik Wild Lantern Brawl'dur. Wild Brawliseum, oyun süresince kilitli olan oyuncu tarafından inşa edilen deste kullanır ve Gold veya gerçek para kullanan bir giriş ücreti alınır. Oyuncular Arena gibi sadece 12 galibiyet veya 3 kayıp bulana kadar birbirleriyle mücadele ederler. Sunulan ödüller Arena'da sunulanlarla aynıdır, bu yüzden oraya gidin ve Wild Brawliseum'u deneyin - ilk çalıştırmak ücretsizdir!Umarız Wildfest'in heyecan tadını çıkarırsınız! Brawliseum için ne tür bir desteinşa etmeyi planlıyorsunuz? yorumlarınızı alalım....

By : Diabolus 07.02.2018 | 02:36
Etiketler:

Yorumlar

Reklam 17.10.2018 | 18:21


Nekroses 07.02.2018 | 10:06

Bu ay çok eğlenceli geçecek. :DSayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.