Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

The Witchwood 12 Nisanda başlıyor..  (Okunma sayısı 1787 defa)

Hearthstone’daki en yeni genişleme olan The Witchwood 12 Nisan itibariyle öncelikle NA sonrasında da Eu ve Asya serverlarında başlıyor. Eu ve Asya 13'ünde oynanabilir olacak. Ayrıca bu tarihte yeni Hearthstone yılı olan Raven yılı başlamış olacak ve bir çok kart Wild'e geçerken yeni bir Standart Mode yılı başlamış olacak. Yani tüm destelere bu tarihten sonra veda edecek ve yeni desteler yapacağız....


Gilneas şehri, bir zamanlar duvarlarının ötesinde büyüyen ve yayılan eski orman ile huzursuz bir şekilde yaşardı. Vahşi doğanın tüm korkunçluklarına ve girişin yasak olmasına rağmen, Gilneas halkı orada korkmadan avlanıyordu.

Bu, karanlığın ormanın göbeğinde iltihaplanmaya başlamadan önceydi. . . . Witchwood'un lanetinden önce!

Güneşsiz bir kasvet şimdi, sarma yollarını kapatır ve boğumlu dallar, yoldan geçenlere açlıktan sallar. Dehşete kapılmış gezginler, doğaüstü bir sisin içinde yanıp sönen şekilsiz gölgeler hakkında konuşurlar. Bu huzursuz saatlerde, ürkütücü figürlerin şehrin dar sokaklarını ve sisli, çakıl taşlı sokaklarında belirdiği görülmüştür.

Akşam karanlığından sonra şehir surlarının ötesine geçmeye cesaret eden foolhardy gezginleri, asla geri dönmemek için vahşi doğada kaybolurlar.Oyun başladığında kısa bir süre için 3 adet kart paketi ve bir adet rastgele Legendary minion ödül olarak verilecek. Oyun başlamadan önce ön sipariş vermek için son 6 gün var unutmayın ön sipariş ile birlikte 70 adet kart pack satın almış olacaksınız 40 paket fiyatına ve eşsiz bir kart arkalığı ödülüde bonus olarak verilecek.9 Nisanda son kalan kartlarda açıklanmış olacak. Hearthstone'un offical Twitch kanalından Oyun Direktörü Ben Brode tarafından açıklanacak bu kartlar..

https://www.twitch.tv/playhearthstone

Tüm kartlar açıklandığında aşağıdaki konuda tüm kartları sınıfına ve değerine göre ekleyeceğiz.

http://www.hearthstoneturkiye.com/duyurular/the-witchwood-duyuruldu/

By : Diabolus 06.04.2018 | 06:15
Son Düzenleme: 06.04.2018 | 06:17 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar


Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.