Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Whispers of the Old Gods Duyuruldu...  (Okunma sayısı 113592 defa)

Bir haftadır merakla beklenen oldu ve bugün HearthStone'un üçüncü genişleme paketi olan Whispers of the Old Gods resmen duyuruldu. Eski kötülükler daha yaşlanmadı ve üçüncü genişleme paketi ile can bularak geri dönüyorlar!...


!

Karanlıktaki fısıltılar :

Azeroth'un eski tanrılarının binlerce yıldır yer altında uykuda olduğu bilinir ve onların şuan ortaya çıkmasının tek suçlusuda Tavernayı bir eğlence alanına çeviren bizleriz. Merak etmeyin onlar kötü amaçlar için değil HearthStone'un daha güçlü bir oyun olması için birer HearthStone kartı olarak geri dönüyorlar.Cehennem dağından çıkan desteler :

Whispers of the Old Gods ile 134 yeni kartın yanısıra birde kozmetik ürünü olan ön sipariş kart arkalığı ile geliyor.


Eski Tanrılar :

4 Efsanevi esk tanrı oyuna geliyor. C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj, ve N’Zoth bu tanrılar hepside Legendary kart olarak oyuna eklenecekler.


C’Thun'u çağırmak:

C’Thun bu 4 tanrıdan en çılgın olanı ve ayrıca C’Thun Legendary kartını bufflatan 16 adet kultist kart olacak. Bunlardan şuan için sadece 2 tanesini biliyoruz. Diğerleri ileride açıklanacak. Ayrıca C’Thun ve ona yardımcı olan 16 kultist kart Arenada seçilemiyecek. Ayrıca bu kultist kartlar ne zaman oynanırsa C’Thun elinizde yada destenizde olsa dahi o buff'ı alacak. Yani bufflatarak C’Thun'u sahaya 20-20 olarak indirdiğinizi düşünün, yerdeki tüm düşman minyonlarına ve rakibinize rastgele olarak 20 vuracak. (Hepsine 20 değil rastgele olarak 20'yi düşmanlara dağıtacak


Ön Sipariş yolda :

14 Mart itibariyle yeni eklenti paketi Ön Siparişe açık olacak. Windows®, Mac®, ve Android® ortamında 50 adetlik kart paket ön sipariş verenlere C'Thun Eyeball kart arkalığı hediye olarak verilecek. Fiyatı 49.99 € olarak belirlenmiş.


Whispers of the Old Gods en geç Nisan sonu yada Mayıs başı kullanıma açık olacak. Kullanıma açıldığında kart packler Shop bölümünden gerçek para ile yada gold ile satın alınabilecekler. Oyunda satın alınmaya başlandığı aynı gün Arena'da da bu kartlar seçilmeye başlanacak ve Arena ödülü olarak bu yeni genişleme paketinden de kazanabileceksiniz.

Yeni eklenti paketi ile birlikte Standart Mod uygulaması da başlamış olacak.

Yeni Kart Pack görüntüsü :


- Bildiğiniz gibi yeni genişleme paketi ile artık oyunda Standart ve Wild mod diye iki ayrı mod olacak. Basic ve Classic kartlardan Nerf yiyecek kartlar bu yeni genişleme paketi çıkmadan en az bir hafta önce duyurulacaklar.
- 10 yada 12 karta Nerf gelmesi bekleniyor.
- Ekstra deck slot'lar bu pazartesi oyuna ekleniyor. 9 olan deck slot 18'e çıkacak.
- Promosyon süresince oyuna bağlanırsanız 3 Whispers of the Old Gods card pack ve C'Thun Legendary kart ile ödüllendirileceksiniz. (Oyunun çıkış tarihi ile birlikte belirlenen bir süreye kadar)
- Standart mode çıktığında 2 adet Daily Quest'i bu modtta bitirdiğiniz takdirde 5 adet Whispers of the Old Gods kart pack kazanacaksınız. Daha sonra 7 adet daha oyunda  daha quest tamamladığınız bu modta ekstra 5 Whispers of the Old Gods kart pack kazanacaksınız.

YENİ MASAÜSTÜ:
NEUTRAL KARTLAR :


COMMON KARTLAR :


RARE KARTLAR :

EPİC KARTLAR :

LEGENDARY KARTLAR :


CLASS KARTLAR :


DRUİD KARTLARI :

HUNTER KARTLARI :

MAGE KARTLARI :

PALADİN KARTLARI :

PRİEST KARTLARI :

ROGUE KARTLARI :

SHAMAN KARTLARI :

WARLOCK KARTLARI :

WARRİOR KARTLARI :
Xaril Legendary Karttan çıkan Toxin kartlar (Kart packlerden çıkmayacaklar)

Şimdi sana bir hikaye anlatacağım... bu anlatılanlar çok uzun zaman önce yaşanmıştı. Zaten o anlatacağım yaratıklar rüyalara girmeye başlamıştı ama artık çığlıklarını da duyabiliyoruz. Karanlığın arkasındaki güç tekrar yükseliyor. Bu büyük bir zehrin sesi. Eğer sessiz kalıp gecenin karanlığını dinlersen zaten onları duyabilirsin. Kapıları kilitleyebilirsin, dua edebilirsin ama bilmelisin ki  hiç bir canlı bu lanetlilerden kaçamaz!.. boşver !.. endişelenmeye gerek yok, bu sadece bir hikaye.... Eski tanrıların fısıltıları...

By : Diabolus 11.03.2016 | 21:55
Son Düzenleme: 22.07.2016 | 19:28 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar

Sld 22.04.2016 | 06:13

Shamandaki 7 7 lik kart 4 mana nedir yav öyle 3. Turda indiğinde vindfury ile canımızı okur shaman zaten vindfury uzmanı kartlar grand tournoment kartları gibi pek özelliği yok gvg gibi deatrate new minion tarzı şeyler yok iyi olmuş kurtulduk sreder dan face oynayana kötü haber taunt doldu ortalık warrior a kötü oldu diyemem ben control warriora gider bu kartlar en basitindem alex+cthun = otk deneyip görecez tabi

Warrior oyunun başında kendisine verilen silahlara geri döndü maalesef ki warrior için silah çok çok önemli. Aynı zamanda alex+c'tun olayunu herkes yapabilir. Warriora has bi durum olmayacak.


FelisLeo 22.04.2016 | 07:38

bı sonrakı adventure ne zaman acıklanır sızce


ferdiksp 22.04.2016 | 10:15

Kusura bakma ama ben 10 manada 10-10 hiçbir işlevi olmayan kartı oyuna sürmem.

Mesajımı tam okuduysan arena için geçerli bir kart olduğunu söyledim.


IdontlikeHearthStone 22.04.2016 | 10:33

Acikcasi ben exp. Begenmedim hemde sinifsiz kartlara bakinca icim aciyor bildigin ilk elma satmislar sonrada elmanin adini degistirip bize yedirdiler...


Shyneth 22.04.2016 | 11:17

Son Düzenleme: 22.04.2016 | 13:08 Gönderen: Shyneth
Emeğine sağlık Diabolus. Gerçekten çok uğraştın, çok güzel şekilde hallettin ama.

Kartlar açıklansın, sonra yorum yaparız demiştik ya hani. Heh, yorum yapalım artık.
Bu exp. bence çöptür. O kadar güzel konunun canına okumuşlar. Potansiyeli hiç etmişler.
Sınıflar arası denge yok asla. Shaman baya iyi olacak. Warrior rezalet durumda. Yeni paketten adam gibi kart alamayacak. Neyse, her şeyi bi yana toplarsak resmen para gelsin diye yaptıkları bi exp. Zaten rezaletin farkındalar da şu kadar bedava kart vericez ayakları yapıyorlar.


Çok haklısın Warrior zaten bitik durumda idi hep bitirdiler Warrior'u. Hele o Legendary nedir ya? Bir Paladin'deki Tirion'a bak bir de Warrior'daki Malkorok'a. Tek yaptıkları güçlü sınıfları daha güçlü, zayıf sınıfları daha zayıf hale getirmek olmuş. Kısacası Warlock, Rogue ve Warrior kartları hiç güzel değil.

Mesajımı tam okuduysan arena için geçerli bir kart olduğunu söyledim.

Yere atmayacağım kartı desteme neden sokayım? Beni tam anlamamışsın sen arenada bu kart bize zorunlu verilmeyecek sonuçta, 3 kart içinden seçim yapacağız ve ben bu kartı hayatta seçmem. 10 manada yere 10-10'luk bir kart atacaksın ve turu bitireceksin? Saçmalığın daniskası en azından kartın bir işlevi olmalıydı.


drekincas12 22.04.2016 | 13:31

Shynethe katılıyorum,açıkçası ben bu expansionun c'thun ve yandaşları hariç bir de geriye kalan 3 old gods hariç hiç bir desteye gireceğini doğru düzgün düşünmüyorum.Resmen sadece shamna çalıştılar shamanın kartları bence mükemmel fakat geriye kalan kartlar iyi değil.Hele hele warriora baktım şimdi Diabolus saolsun snıflara ayırınca.Abi onedir warriorun ciddi ciddi 1 tane güzel kartı yok hepsi mi çöp olur arkadaş resmen bu expansionu o ghoul hariç (belki patrona yarar)bomboş geçmiş.Hele hele o legendary ne öyle resmen twitch kart açıklama yayınına bir saniye kala aman uydurun birşeyler demişler de ortaya bu çıkmış gibi gerçekten rezalet.


IdontlikeHearthStone 22.04.2016 | 18:08

Bence bu exp ve gelen guncelemeler hepsi oyuna yeni
 Katilan arklarimiz icin yapilmis asiri basit mekaniklerin aciklamasi bu olsa grk ama neden rogue ve warior i ezdiklerini bilmiyorum hem bu kadar taunt gelmis vizede taunt decki tekrar denemek duser :3


IdontlikeHearthStone 23.04.2016 | 05:30

Diabolus canli yayinda forbiden ritual rare kartken nie burda epic?


Tarıkacı 23.04.2016 | 08:22

Taunt hangi deckte iyidir warriormu


Tarıkacı 23.04.2016 | 08:39

Bu arada warriorun gromash ve waraian ı var daha ne  legendarisi isteniyor gromas gibi finisher mı var zaten ortada


IdontlikeHearthStone 23.04.2016 | 10:09

Tarikaci bi bi nax ve tgt ile fiden kartlara bak bide su rezaletlie ama leg asiri basit kalsada fena deil bence


IdontlikeHearthStone 23.04.2016 | 10:10

Bedavadan 13 pack kazana bilcek misiz doru mu?


Tarıkacı 23.04.2016 | 11:03

Gvg kartları ile darbe yemeyen kalmadıki zaten reno warlocumın bile yarısı gitti mech mage tarih olduki ilk destemdi hala duruyo belcher ve dr boom gibi bi kart tarih oldu düşün artık warrior için kısıtlama bnce rogue hunter napsın shamanda bişi yok zaten aynı devam druidin ağlayanı çok tabi standart mod için konuşuyorum patrona gitmenin farklı yolları da var yeni kartlarla maçlar uzun olacak doğru biraz sıkabilir bakalım olmadı elder of scrools ledend betası bitsin onu deneriz


Sld 23.04.2016 | 11:11

Bu arada warriorun gromash ve waraian ı var daha ne  legendarisi isteniyor gromas gibi finisher mı var zaten ortada

Varian kullanan ve başarılı olan bi deck söylesene bana?

Grom var evet ama Grom ne bi Tirion eder ne Jaraxxus. Oyunu komplike olarak ele almıyorsun. Bi kart var, enrage oluyor, 10 vuruyor. Ooo süper. Öyle süper olmuyor işte.
Warrior'un şuan aktif kullandığı 1 legendary var, yeni geleni de çok nadir kullanılacaktır. Düşünsene atıyorsun legendary kartı eline cursed blade. gg, wp. Kapat git oyunu. Saçmalık, kimse kusura bakmasın. Zaten death's bite gitti, oyundaki en dandik, bi halta yaramaz, mana ziyanı kart geldi.


asilturk 23.04.2016 | 16:03

yeni warrior legendina çöp demek çok yanlış olur. oyun zaten rng üzerine kurulu çok fazla kart barındıryor. kaldıki cursed blade gelme oranı 20 de 1. eğer cursed blade gelirsede başka silah takarsın ne olacak. atacağım linkte silahlar ve oranlar ortada. cursed blade çıkabilir diyede bu leg i oynamamak saçmalık. % 75 iyi bir silah gelme ihtimali varken neden % 5 e takılayımki. jaraxus tyrion konusundada haklısın. atıldığında rakibin zora düşeceği bir legend lazım artık warrıora.
 
https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/4fuz3j/average_weapon_stats_gain_from_malkorok_warrior/Sayfa: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.