Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Whispers of the Old Gods Duyuruldu...  (Okunma sayısı 114318 defa)

Bir haftadır merakla beklenen oldu ve bugün HearthStone'un üçüncü genişleme paketi olan Whispers of the Old Gods resmen duyuruldu. Eski kötülükler daha yaşlanmadı ve üçüncü genişleme paketi ile can bularak geri dönüyorlar!...


!

Karanlıktaki fısıltılar :

Azeroth'un eski tanrılarının binlerce yıldır yer altında uykuda olduğu bilinir ve onların şuan ortaya çıkmasının tek suçlusuda Tavernayı bir eğlence alanına çeviren bizleriz. Merak etmeyin onlar kötü amaçlar için değil HearthStone'un daha güçlü bir oyun olması için birer HearthStone kartı olarak geri dönüyorlar.Cehennem dağından çıkan desteler :

Whispers of the Old Gods ile 134 yeni kartın yanısıra birde kozmetik ürünü olan ön sipariş kart arkalığı ile geliyor.


Eski Tanrılar :

4 Efsanevi esk tanrı oyuna geliyor. C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj, ve N’Zoth bu tanrılar hepside Legendary kart olarak oyuna eklenecekler.


C’Thun'u çağırmak:

C’Thun bu 4 tanrıdan en çılgın olanı ve ayrıca C’Thun Legendary kartını bufflatan 16 adet kultist kart olacak. Bunlardan şuan için sadece 2 tanesini biliyoruz. Diğerleri ileride açıklanacak. Ayrıca C’Thun ve ona yardımcı olan 16 kultist kart Arenada seçilemiyecek. Ayrıca bu kultist kartlar ne zaman oynanırsa C’Thun elinizde yada destenizde olsa dahi o buff'ı alacak. Yani bufflatarak C’Thun'u sahaya 20-20 olarak indirdiğinizi düşünün, yerdeki tüm düşman minyonlarına ve rakibinize rastgele olarak 20 vuracak. (Hepsine 20 değil rastgele olarak 20'yi düşmanlara dağıtacak


Ön Sipariş yolda :

14 Mart itibariyle yeni eklenti paketi Ön Siparişe açık olacak. Windows®, Mac®, ve Android® ortamında 50 adetlik kart paket ön sipariş verenlere C'Thun Eyeball kart arkalığı hediye olarak verilecek. Fiyatı 49.99 € olarak belirlenmiş.


Whispers of the Old Gods en geç Nisan sonu yada Mayıs başı kullanıma açık olacak. Kullanıma açıldığında kart packler Shop bölümünden gerçek para ile yada gold ile satın alınabilecekler. Oyunda satın alınmaya başlandığı aynı gün Arena'da da bu kartlar seçilmeye başlanacak ve Arena ödülü olarak bu yeni genişleme paketinden de kazanabileceksiniz.

Yeni eklenti paketi ile birlikte Standart Mod uygulaması da başlamış olacak.

Yeni Kart Pack görüntüsü :


- Bildiğiniz gibi yeni genişleme paketi ile artık oyunda Standart ve Wild mod diye iki ayrı mod olacak. Basic ve Classic kartlardan Nerf yiyecek kartlar bu yeni genişleme paketi çıkmadan en az bir hafta önce duyurulacaklar.
- 10 yada 12 karta Nerf gelmesi bekleniyor.
- Ekstra deck slot'lar bu pazartesi oyuna ekleniyor. 9 olan deck slot 18'e çıkacak.
- Promosyon süresince oyuna bağlanırsanız 3 Whispers of the Old Gods card pack ve C'Thun Legendary kart ile ödüllendirileceksiniz. (Oyunun çıkış tarihi ile birlikte belirlenen bir süreye kadar)
- Standart mode çıktığında 2 adet Daily Quest'i bu modtta bitirdiğiniz takdirde 5 adet Whispers of the Old Gods kart pack kazanacaksınız. Daha sonra 7 adet daha oyunda  daha quest tamamladığınız bu modta ekstra 5 Whispers of the Old Gods kart pack kazanacaksınız.

YENİ MASAÜSTÜ:
NEUTRAL KARTLAR :


COMMON KARTLAR :


RARE KARTLAR :

EPİC KARTLAR :

LEGENDARY KARTLAR :


CLASS KARTLAR :


DRUİD KARTLARI :

HUNTER KARTLARI :

MAGE KARTLARI :

PALADİN KARTLARI :

PRİEST KARTLARI :

ROGUE KARTLARI :

SHAMAN KARTLARI :

WARLOCK KARTLARI :

WARRİOR KARTLARI :
Xaril Legendary Karttan çıkan Toxin kartlar (Kart packlerden çıkmayacaklar)

Şimdi sana bir hikaye anlatacağım... bu anlatılanlar çok uzun zaman önce yaşanmıştı. Zaten o anlatacağım yaratıklar rüyalara girmeye başlamıştı ama artık çığlıklarını da duyabiliyoruz. Karanlığın arkasındaki güç tekrar yükseliyor. Bu büyük bir zehrin sesi. Eğer sessiz kalıp gecenin karanlığını dinlersen zaten onları duyabilirsin. Kapıları kilitleyebilirsin, dua edebilirsin ama bilmelisin ki  hiç bir canlı bu lanetlilerden kaçamaz!.. boşver !.. endişelenmeye gerek yok, bu sadece bir hikaye.... Eski tanrıların fısıltıları...

By : Diabolus 11.03.2016 | 21:55
Son Düzenleme: 22.07.2016 | 19:28 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar

Diabolus 21.04.2016 | 20:20

Tüm kartlar eklendi arkadaşlar...

Vakit bulunca tüm kartları sınıf sınıf ve mana değerine göre de sınıflandıracağım bu konu altında. Şimdilik bu şekilde idare edin..


drekincas12 21.04.2016 | 20:37

Cogu kartib laf olsun diye cikarildigi bariz digerleri de az laf olsun arena icin yaptik gorunumlu laf olmus kartlar.Fakat op kartlar da varki bu expansionla da goruyorux ki c'thun deck yapmak farz olacak bildigin yeni metada herkesin c'thun oynamasini istiyorlar bedavaya vermelerinin sebebi de bu olaa gerek.


Tarıkacı 21.04.2016 | 20:43

Kartları sınıflarına ayırsan ii olur diabluss kardesim baya yardımcı olursun


SilinmisUye 21.04.2016 | 20:56

C'Thun Deck mantığı herkese hayırlı olsun Reno Deste mantığını bu metada C'Thun devralıyor.


Shyneth 21.04.2016 | 20:59

10 mana 10 - 10 ve hiçbir özelliği olmayan bir kart neden yaparsın ki yazık cidden yazık. Deathwing'in 10 numara özelliği var ve statları da daha iyi fakat 2 kartta 10 mana bu kadar saçmalık olamaz.


ferdiksp 21.04.2016 | 21:09

Arkadaşlar bütün kartlar metada kullanılsın diye gelmiyor. 10 manaya 10/10 luk bir kart arenada iş yapar kartları sadece consturcted için düşünmeyin. Arena boyutu da var


Shyneth 21.04.2016 | 21:11

Başka yerden bakmanıza gerek yok bu siteye eklemek için o kadar emek harcıyoruz, az sabredin... 9 kart daha ekledim 108 oldu bu sayfa altındaki kart sayısı 26 kart daha ekleyeceğim.

Çok teşekkürler emekleriniz için iyi ki varsınız sayın Diabolus.


Shyneth 21.04.2016 | 21:12

Arkadaşlar bütün kartlar metada kullanılsın diye gelmiyor. 10 manaya 10/10 luk bir kart arenada iş yapar kartları sadece consturcted için düşünmeyin. Arena boyutu da var

Kusura bakma ama ben 10 manada 10-10 hiçbir işlevi olmayan kartı oyuna sürmem.


Diabolus 21.04.2016 | 21:17

Arkadaşlar tüm kartları sınıflandırdım... konumuz ve kartlarımız tamamlanmıştır.. Herkese yeni eklenti paketimiz hayırlı uğurlu olsun.. Artık oyunun çıkacağı tarihi bekliyoruz...


Shyneth 21.04.2016 | 21:51

Kartlar için fazla emek sarf edilmiş gibi görünmüyor, kart olsun da ne olursa olsun mantığı ile kart çıkarmışlar sanki. Hayır yani çocuk bile bunlardan daha iyi kart yapar ne kadar gereksiz kart bunlar abi. Sen hangi akla hizmet böyle kartlar çıkarırsın vallahi eğer düşünüp taşınıp anca bunları yapabildiler ise diyecek hiç bir sözüm yok, hiç beğenmedim kartları, yarısından fazlası fantezi amaçlı. Bravo BLIZZARD !!!


IdontlikeHearthStone 22.04.2016 | 03:42

Kartlarin cogu cop :(


IdontlikeHearthStone 22.04.2016 | 03:49

Darkspear vojin cakmasi olmus :D


drekincas12 22.04.2016 | 04:08

Ben bu expansionun en basindan beri soyluyorum kart olsun 134 dolsun diye kart cikariyorlar diye.Ugrasilmis ve dusunulmuz toplasan 15-20 arasi kart vardir C'thunun kartlarini zaten dusunmediler koy statlari aciklamaya ekle give your c'thun bla bla bla al sana kart
Arena karti olmasi icin cikarilan butun kartlar rezalet arenada gelse asla secmem.Bir suru aciklamasiz kart var bombos oyle bir karti cikartmaktaki amac nedir bunca kart sonra.Kisacasi tgttenin yanina yaklasamayacak loe gibi guzel bir adventure yapan blizzardin loeden sonra nasil bu kadar caresizlestigini anlayamadigim bir exp oldu.


Sld 22.04.2016 | 05:35

Arkadaşlar tüm kartları sınıflandırdım... konumuz ve kartlarımız tamamlanmıştır.. Herkese yeni eklenti paketimiz hayırlı uğurlu olsun.. Artık oyunun çıkacağı tarihi bekliyoruz...

Emeğine sağlık Diabolus. Gerçekten çok uğraştın, çok güzel şekilde hallettin ama.

Kartlar açıklansın, sonra yorum yaparız demiştik ya hani. Heh, yorum yapalım artık.
Bu exp. bence çöptür. O kadar güzel konunun canına okumuşlar. Potansiyeli hiç etmişler.
Sınıflar arası denge yok asla. Shaman baya iyi olacak. Warrior rezalet durumda. Yeni paketten adam gibi kart alamayacak. Neyse, her şeyi bi yana toplarsak resmen para gelsin diye yaptıkları bi exp. Zaten rezaletin farkındalar da şu kadar bedava kart vericez ayakları yapıyorlar.


Tarıkacı 22.04.2016 | 05:54

Shamandaki 7 7 lik kart 4 mana nedir yav öyle 3. Turda indiğinde vindfury ile canımızı okur shaman zaten vindfury uzmanı kartlar grand tournoment kartları gibi pek özelliği yok gvg gibi deatrate new minion tarzı şeyler yok iyi olmuş kurtulduk sreder dan face oynayana kötü haber taunt doldu ortalık warrior a kötü oldu diyemem ben control warriora gider bu kartlar en basitindem alex+cthun = otk deneyip görecez tabiSayfa: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.