Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Bir sonraki yamada nerf yiyecek kartlar belli oldu...  (Okunma sayısı 2514 defa)

Bundan sonraki ilk yamada karşımıza yeni halleri ile çıkacak kartlar belli oldu. En son standart mode'un çıkması ile bir çok kart nerf yemişti, şimdi buna yenileri ekleniyor...


Aşağıdaki kartlar bundan sonra gelecek olan ilk yamada yenilenecekler, yani 6.1.3 yamada karşımıza yeni halleri ile çıkacaklar. Bu kartlar nerf yedikleri tarih itibariyle belli bir süre içerisinde dustlamak maliyeti ile aynı olacak. Yani Rare ise dust'a çevirdiğinizde 20 değil maliyeti olan 100 dust'ı geri verecekler.

Bu değişikliklerin yapılmasını oyun yapımcıları tamamen balans ayarlaması üzerine olduğunu ve bundan sonra da bunun gibi güncellemelerin gelebileceğini bildirdiler. İşte o gelecek değişiklikler.

Rockbiter Weapon : Shamanın bu spell'i hem 1 mana seviyesinde ele geldiğinde iyi bir removal hemde doomhammer elinizde olduğunda çok büyük bir hasar arttırıcı olarak karşımıza çıkıyordu. Artık 1 yerine 2 mana olacak.


Tuskarr Totemic : Şüphesiz shamanın en son gelen kartların içerisinde en iyilerinden. 3 manalık bu kart rastgele bir totem indiriyordu yere. Bu totem basic totemlerin yanında güçlü totemlerde olabiliyor ve bir anda masa üstü güçlenebiliyordu. Artık sadece basic totem yaratabilecek.


Call of the Wild : Şüphesiz Hunter'ı çok fazlasıyla güçlendiren bir kart oldu Call of the Wild. Oyunu neredeyse bitirecek tarzda bir kart ve artık 1 mana daha pahalı olacak.


Execute : Warrior'un en iyi removal'ı diyebiliriz Execute için. İster kontrol olsun isterse tempo tarzı desteler mutlaka destede 2 tane olması gereken bu spell artık 2 mana olacak.


Charge : OTK Warrior'ların sonuda buraya kadarmış. Artık Charge spell'i ile Charge kazanan minion heroya saldıramayacak.


Abusive Sergeant : Aggro ve face destelerin vazgeçilmezi olan bu sevimli minion artık 1 saldırı gücünce olacak.


Yogg-Saron, Hope’s End : Bu minion bildiğiniz gibi oyun içerisinde yaptığınız spell'lerin mana tutarında rastgele spell oluşturuyor. Bazı durumlarda aşırı yüklenmeden ötürü hatalara giren Yogg-Saron artık bu hatalara düşmeyecek.


Bu değişiklikler dediğimiz gibi 6.1.3. yama ile birlikte olacak ve büyük Hearthstone şampiyonasından önce olması bekleniyor.


By : Diabolus 28.09.2016 | 18:30
Son Düzenleme: 28.09.2016 | 18:33 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar

ngn 29.09.2016 | 15:44

anladığım kadarıyla artık yogg atıldığı turda olurse, silence yerse yada baska bir miniona donusurse buyu atmayı bırakıyo. artık ne kadar kullanılır bu nerften sonra malum.


r00t 02.10.2016 | 13:25

yogg ripSayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.