Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Mean Streets of Gadgetzan'ın derinlikleri...  (Okunma sayısı 4106 defa)

Hearthstone yapımcıları Matt Place ve Jomaro Kindred Mean Streets of Gadgetzan için BlizzCon 2016 sunumunda yaptıkları açıklamalara yakından bakalım.


Bu kalabalık liman kenti ticarette yeni bir dönem açmış ilerlerken kentin başarısı beraberinde bir çok suçluyu da şehre çekmeye başarmış.


Tanaris çölünde yer alan Gadgetzan, Azeroth'un bir çok savaşından uzak durmaya çalışsada, Deathwing'in öfkesi ile bir anda bölgeye cereyan eden olayların ucundan da olsa içine girmek durumunda kalmıştır.


Yeni bağlantı noktaları ile Gadgetzanda ticaret konusunda patlama oldu, bu patlama bu ticari paydan pay almak isteyen insanları da beraberinde getirdi, nüfus arttı, nüfus artınca iyilerin yanında kötüleride içine çekti. Artık Gadgetzan bir zamanların uyuyan şehri değil, bilakis uykusuz şehri haline geldi.


Şehre gelen suç beraberinde çeteleşmeyi ve büyük suç ailelerinin oluşmasına neden oldu ve şuan üç ayrı suç ailesi Gadgetzanda üstünlük kurma çalışma içerisindedir.



Bu üç suç ailesi bizlere 3 Class Card fikrini doğurdu ve her sınıfın kulanabileceği bu kartlar yeni genişleme paketi ile oyunda kullanılabilecek.




! No longer available




Mean Streets of Gadgetzan için bu pazartesi daha fazla kart duyurulacak.






By : Diabolus 05.11.2016 | 07:17
Son Düzenleme: 05.11.2016 | 07:19 Gönderen: Diabolus
Etiketler:

Yorumlar

jeaques 05.11.2016 | 09:48

kart anlamları da yazılcakmı


DrawDraw 05.11.2016 | 19:44

Getaway Kodo iyi kart acaba hangi class kartı biliniyor mu?


sasha 06.11.2016 | 00:28

Getaway Kodo, Paladin kartı.

Bu arada Dragon Priest'e güzel iki kart var, belki de dahası gelir.

Ama şu ana kadar açıklanan 31 kart içinde benim en beyendiğim Rogue için olan Countfeit Coin. Bu kart kısacası basit ve güçlü.



Sayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.