Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Metanın Yeni Çocuğu: Yogg-Saron Tempo Mage  (4860 Görüntülenme)

bende cthun warrior deniyorum. mid range shaman çok fazla denk geliyor . başlarda canı 10 cıvarlarına düşürsede nefesi son darbeyi indirmeye yetmiyor. war axe,slam,taskmaster ravaging ghoul,blood to ichor ve cthun buff kartlarıyla masa sürekli bende. cthun desteleriyle gelen rakiplerde mage zorladı en fazla.druid ve priesti çok rahat yendim. özellikle cthun druid çok ezildi

doomcaller hiç işe yaramadı diyebilirim.okadar uzamadı oyunlar.cthun attıgımda oyun bitti hep. ilginçtirki mirror maçlarda ve cthun priest maçlarındada ihtiyaç olmadı. malkorok denedim 6-7 oyun.cursed vermedi hiç. zaten 20de 1 ihtimal cursed blade vermesi. güzel tempo katıyor hp niz az değilse .
 

Ben C'tun control destesi hazırladım bir tane. Baya iyi sonuçlar alıyorum. Paylaşırım yarın burada. Doomcaller işe yaradı bende. 2 defa c'tun atınca olay çok değişiyor gerçekten.

Bir de Malkorok arkadaşın destesine çıktı. Denedim onda. İlk oyunda Gorehowl verdi, ben tabi mest. İkinci oyunda Poisoned Blade verdi, eh diyelim ona da. Ama 3. oyunda Light's justice( paladinin 1 manalık 1-4 silahı) küfür edip çıktım.
Malkorok için farklı bi olay düşünülmeliydi. Rastgele warrior silahları olabilir yahut ona özel bir silah. Adamın zaten sağ eli yok. Onun yerine takılı olan kılıç gelebilirdi mesela.
4-3'lük bir silah olurdu. Her adama vurunca 1 durability silinir 1 atak artardı. 4-3, 5-2, 6-1 şeklinde. İşte o zaman efsane olurdu. Zaten death's bite eksildi, ki şahsen ben çok arıyorum ve yerine yeni silah gelmedi. Bunu verseler bi nevi toparlardık.
Ama Blizzard o kadar sığ ki düşünemedi benim yazdığım gibi bir silah.
  •  
    Sayfa: [1] 2   Yukarı git

    Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

    Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

    Forum Kuralları