Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sasha

Sayfa: [1] 2 3 ... 5
1
Duyurular / Ynt: Mammoth kutlamaları başlıyor...
« : 03.04.2017 | 12:02 »
Wild'a geçecek kartlardan tam dust gelmeyecek. Yani Reno'yu kırarsan 400 dust gelecek, normal kırma oranları işleyecek. Sonuçta bunlar wild'da oynanabilmeye devam edecek.

Sadece HoF'e geçen kartların tam bedeli hesaplara eklenecek, onları da kırmaya gerek yok.

2
Duyurular / Ynt: Year of the Mammoth yılı duyuruldu
« : 17.02.2017 | 13:27 »
Bu kartlar HoF olduktan sonra, koleksiyonumuzdaki golden -> normal üstünlük sırasına göre dustları geri iade edecekler. Ve üst sınır bir desteye eklenebilecek sayıda. Birer adet legendaryler için ve diğerleri için ikişer adet kart başına..

Sizde 2 adet golden azure drake ve 2 adet normal azure drake varsa toplamda 2 golden ad dustı verilecek, 1 golden ve 2 normal varsa; 1 golden ve 1 normalın dustı verilecek.Hiç golden yoksa normal kartların dust bedeli gelecek.

Aynı şekilde golden ragnaros ve normal varsa elinizde, sadece goldenın dustı iade edilecek.

Tavsiyem, koleksiyonunuzda hiç Ragnaros veya Sylvanas yoksa bunları oluşturun, bedavaya gelirler. Yada Azure drake ve diğer commonları golden olarak oluşturun, nasıl olsa geri iade olacak. Sadece normallerinin bedeli yanacak.

Bildiğim kadarıyla HoF sonrası bunları dust edip edemeceğimiz net değil.

3
Druidin legendary'si oyuna gelince ister 10 armor veriyor yada harcadığın tüm 10 manayı yeniliyor, yerine göre 10 armor yada ekstra 10 mana oyunun gidişatını değiştirir.

4
Getaway Kodo, Paladin kartı.

Bu arada Dragon Priest'e güzel iki kart var, belki de dahası gelir.

Ama şu ana kadar açıklanan 31 kart içinde benim en beyendiğim Rogue için olan Countfeit Coin. Bu kart kısacası basit ve güçlü.

5
Yardım Bölümü / Ynt: Deck oluşturmak için dust
« : 16.10.2016 | 11:46 »
Freeze mage destesi kontrol tarzı bir destedir ve yönlendirmek için belli bir deneyim gerektirir (karşı desteleri de iyi bilmeyi). bu yüzden başlangıç olarak daha doğrusal bir deste seçmeni tavsiye ederim. Elindeki kartlarla ya hunter, warlock, shaman yada tempo mage tarzı birşeyler harmanlayıp sonrasında freeze mage'e geçebilirsin.

6
Shaman şu anda çok sağlam bir deste, tempo mage de eskisine yakın bir performansta gidiyor. Dun gece 10 bedava paket için olan iki quest'i secret paladin ile bitirdim, o da fena değildi ama performansı öncesi gibi değil. Ama şu an için sadece tempo mage ve shaman, belki aralarda da zevkine druid ile oynamayı düşünüyorum.

Bunun dışında yeni aggro warlock destelerine rastladım, potansiyel var. Dünden beri rastladığım en zayıf rakip ise hep Hunter desteleri oldu nedense. 

7
Genel Sohbet / Ynt: Old Murk-Eye
« : 26.04.2016 | 19:20 »
Promo kısmına bir baksana, normalde oraya düşüyor bu kart gelince. Yoksa orada ticket ile sorgularsın

8
Öyle olması lazım ama sen bir nette araştır gene de.

9
Legendary'lar dışındaki kartları dust'ladığına deymez, bence onlara dokunma. Legendary'lar da ise şu an için Maexxna çok gerekli durmuyor. Dusta ihtiyacın varsa o gidebilir.

10
Öncesinde hiç Naxx'ın winglerini açtın mı? Benim bildiğim en az bir wing açılması gerekiyor.

11
Yardım Bölümü / Ynt: Bir paladin kartı
« : 26.04.2016 | 12:53 »
Basic kartlarına bir bak

12
Genel Sohbet / Ynt: Old Murk-Eye
« : 26.04.2016 | 12:51 »
Öncesinde classic ve basic setlerdeki herbir murcloc'tan birerer tane varsa koleksiyonunuzda, direkt olarak Old Murk-Eye kartı veriliyordu gizli bir quest ile. Aynı şekilde pirete'lar için de geçerliydi bu durum. Fakat 25 nisan 2016 ile gelen yeni yama ile artık bu murloc ve pirate questleri iptal edildi. Ödül olarak verilen bu iki kartları bundan sonra ancak dust ile yapılabiliyor. 

13
Yardım Bölümü / Ynt: Bu bir bug falan mı
« : 22.04.2016 | 18:34 »
Hayır, artık her bir maceradaki kartlar dust'lanabilir, aynı şekilde craft edilebilir.

14
Duyurular / Ynt: Whispers of the Old Gods Duyuruldu...
« : 21.04.2016 | 19:37 »
Kartların hepsi hearthstone'nun facebook sayfasında mevcut.

Bu arada gösteri sırasında açıklanan iyi bir haber; herkes 3 pack alıyor. Onun dışında iki yeni quest ile 5 + 5 bedava, toplamda 13 tane bedava paket verilecek herkese. Questler yeni standard formatı oyna şeklinde olacak. Yanlış hatırlamıyorsam ilk quest 5 standard ve onu tamamladıktan sonra açılan 2. si de 7 tane std oyun.

15
Force of Nature ve Keeper of the Grove'a hiçbir şey demiyorum ama Ancient of Lore bana yukarıdaki nerf yiyenler içinde en saçması geldi, en azından manasını 6'ya düşürselerdi, Azure Drake oynamak bundan iyi. Neyse Knife Juggler, Keeper of the Grove ve common kartlar dışında hepsi dust'a gidiyor...

Sayfa: [1] 2 3 ... 5