Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Sld

Sayfa: [1]
1
Mage / Metanın Yeni Çocuğu: Yogg-Saron Tempo Mage
« : 27.04.2016 | 11:48 »
Sitede konuları takip eden arkadaşlar old god'lar arasında en fazla Yogg-Aaron'u beklediğimi hatırlayacaklardır. Yogg-Saron ilk açıklandığında bende bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Ama bugün hediye verilecek olan 2. paketin görevini yaparken en kolay gözüken deste olan tempo mage ile oynamaya karar verdim. Devamında internette Yogg-Saron ile desteklenmiş bir tempo mage destesine denk geldim. Sonuç inanılmazdı.
Rng'nin tavan yaptığı kart Yogg-Saron. Oyunu kazandırabilir, kaybettirebilir ama her halükarda oynarken inanılmaz eğlenceli.

Kendi oynadığım desteyi paylaşıyorum, spell ağırlıklı elbette. Arcane blast varsa elinizde kesinlikle desteye alın. Bende yoktu, alamadım. Ama ciddi anlamda güçlü deste ve şayet Yogg-Saron sizin canınıza okumazsa büyük oradan maçı kazanıyorsunuz.

Yogg-Saron denk gelirse şayet size de, bir deneyim derim.


2
Çöp Kutumuz / Yeni Paladin Hero : Lady Liadrin
« : 14.03.2016 | 19:42 »

3
Desteler (Decks) / Control Druid Deste Tavsiyesi
« : 15.10.2015 | 06:29 »
Selam arkadaşlar.

Aşağıdaki deste hakkında fikriniz nedir?

2 x ınnervate
1 x living roots
2 x wild growth
1 x wrath
2 x darnassus aspirant
2 x savage roar
1 x big game hunter
2 x swipe
2 x keeper of the grove
2 x piloted shredder
1 x sen'ji shieldmasta
2 x druid of the claw
2 x sludge belcher
2 x force of nature
1 x emperor thaurissan
2 x ancient of lore
2 x ancient of war
1 x dr.boom

Druid pek oynamadım. Warrior oynuyorum devamlı. Şuan 3700 civarı dust var. Ne tavsiye edersiniz? Yapılır mı bu deste? İş yapar mı?

Eksiklerim;
2 x piloted shredder
2 x ancient of lore
2 x ancient of war
1 x dr.boom

4
Warrior / Warsong Commander(Grim Patron Deck) Nerf
« : 14.10.2015 | 06:07 »
Selam arkadaşlar.

Dün akşamdan beri bir çok kaynak resmi Blizzard açıklamalarını kaynak gösterip Warsong Commander'ın nerf yiyeceğini söylüyor. Yani bildiğimiz Grim Patron destesi değişiyor artık. Açıklama resmi, direk Blizzard tarafından yapıldı.

Bu değişilik ne yapar?
Patron destesinin çok kullanıldığı hakkında çok yazı gördüm. Ama o kadar maç yaptım, karşıma o kadar az patron Warrior çıktı ki bazen sadece ben mi kullanıyorum bu desteyi dedim.
Patron Warrior oynaması zor bir deste. Early gamede oynayacak pek kart bulamıyor. Çünkü aynı anda yerde olması gereken kartları çok fazla. Warsong Commander-Grim Patron-Frothing Berserker aynı anda yerde bulunması gereken kartlar. Aynı anda yere whirlwind atmanız gerekiyor. Emperor attıktan sonraki turn sağlam bir ele giriş yapabiliyor genelde. Bu yüzden ya bir anda lethal geliyor yahut oyun kaçıyor. Çok hatırlarım daha early gamede oyun kaybettiğimi.

Neyse, Warsong Commander Frothing Berserker ile birlikte gizli kahramanıydı bu destenin. Yani Patron Warrior destesi yalan olur bu saatten sonra. Bakalım neye yönelicez, nasıl bir deste yapacağız kendimize.

Bu arada Warson Commander değişikliği çok çok saçma bir değişiklik.3 mana verip 2 atak 3 canı olan ve charge özelliği olan minionlara +1 atak veren bir kart. Kim neden kullansın ki bunu? Hele ki Dire Wolf Alpha gibi diğer charge zorunluluğu olmadan yanındaki minionlara +1 atak veren ve 2 manaya kullanabileceğiniz tek eksiği 1 can daha az olan bir kart varken. Üzerine konuşulacaktır elbette bu durumun. Bu sırada warrior oyuncuları olarak yeni deste arayışına girmek kalıyor bize.

5
Selamlar. Benzer konu göremedim, o yüzden ben açayım dedim.

Dün warrior ile bir prieste karşı oynuyorum. Oyun benim elimde. Canım ful, 5 tane de armorum var. En son rakibin 1 canı kaldı yerde de tournament medic var. sıra ona geçti, bir sonraki el bitiriyorum. 2 hp veren kartı attı 10 canı oldu. canı 2 katına çıkaranı attı 20 oldu. bir kere daha canı 2 katına çıkaranı attı 40 oldu. Sonra can ile vuruşu eşitledi. oldu 40 can 40 vuruş gücü. 30+5 can ile 1 canı olana yenildim öyle.
Ucu ucuna yenildiğim olmuştu ama hiç böyle ekrana kitlenip kaldığım olmamıştı. Gittim sonra sigara yaktım.

Bir de dün bi maç yapıyorum. Süper gidiyor. Yeneceğim artık sonra gelmişiz. Bi baktım ekranda yazı çıktı, "bilgisayar kapatılıyor"
Kedi kasanın üstüne çıkmış, çıkarken de güç tuşuna başmış. Kapattı bilgisayarı, gelen maç gitti.

6
Warrior / Legendary Kart Tavsiyesi
« : 16.09.2015 | 05:54 »
Selamlar.

Pek başarılı olamasam da Patron warrior oynamaya çalışıyorum. Aslında destem iyi ama pek aşama kaydedemedim. Belki patron warrior pek iyi değil, belki ben pek iyi oynayamıyorum henüz.

Kartlarım ekte'ki gibi. 1 tane Legendary kart yapma imkanım var. Aklımda Dr Boom var ama tam emin ediğim. Tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilir miyim acaba?

http://hizliresim.com/8bJJbV

7
Warrior / Güncel Warrior Kart Destesi
« : 14.07.2015 | 12:50 »
Selamlar.

Oyuna yeni başladım. Naxxramas'ı aldım ve bitirdim. Güncel olarak elde etmesi çok zor olmayan, Naxxramas paketinde olan kartları da göz önünde bulundurarak bir deste tavsiyesi rica ediyorum. Elimde olanları ekleyeceğim, olmayanları tedarik etmeye çalışacağım.

Ayrıca daha önce rastgele aldığım destelerden birisinden Millhouse Manastorm çıktı. Kart 1600 Arcane Dust değerinde. Grommash Hellscream Kartı da 1600 arcane dust ile yapılıyor. Millhouse'u bozdurup Grommash yapmam tavsiye edilir mi? Yahut ne yaptırırsam olur?

Sayfa: [1]