Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Sld

Sayfa: [1] 2 3 ... 11
1
Çok çok ihtiyacın yoksa dursun derim ben.

2
Yardım Bölümü / Ynt: Arcane Blast
« : 24.05.2016 | 08:27 »
Normalde 2 vuruyor Arcane Blast. Yerdeki her +spell dmg veren kartın için de 2 dmg alıyor. Mesela yerde Malygos varsa 2+5*2 yani 12 vuruyor. Güzel kart bana kalırsa.Şayet sadece minion'a hasar vermese çok güzel Malygos destesi olurdu. Acayip de güçlü olurdu.

3
Yardım Bölümü / Ynt: Arena
« : 24.05.2016 | 08:16 »
Oyunda bulunan tüm kartlar arasından seçtiriyor. Ama tamamen rast gele. Bazen 3 legendary ile oynayabiliyorsun bazen hiç. Bazen 3 tane şahane epic arasından seçtiriyor bazen üç çöp arasından. Şans işi. Ama iyi altın kazanma imkanı var. Tecrübe de kazanırsan hele baya karlı çıkabilirsin bu işten.

4
Yeni kart arkalığı gerçekten çok güzel.

5
Genel Sohbet / Ynt: Kanser Shaman
« : 17.05.2016 | 10:52 »
Shaman kartları açıklandığında zaten belliydi aşırı güçlü olduğu. Ne zaman denge gelecek bilmiyorum ama meta şuan ciddi anlamda karışık. Bazı karakterler çok silik, bazıları ise ciddi anlamda sivrilmiş durumda. Yeni paket çıkana kadar da böyle devam eder. En azından bi adventure çıkması lazım düzelmesi için.

6
Artık vermiyor, yeni paket gelince bitti o durum maalesef.

7
Genel Sohbet / Ynt: Thrall'ın Old Gods Bayramı
« : 05.05.2016 | 07:02 »
Bi oyuna girersin, kazanırsın yahut kaybedersin. Zaten en büyük etken ihtiyacın olan kartları çekmek.
Ama, ki bir cümlenin ortasında ama kullanırsanız ondan önce yazdıklarınızın önemi azalıyor, shaman kartlarını göz ucu ile bile inceleseniz "bariz" şekilde efektif ve güçlü oldukları ortada. Tempoyu korursanız kaybetmeniz çok düşük olasılık. Örneğin warrior kartlarına bakalım;

-Blood to ichor: 1 manalık bir kart. adama 1 hasar vurursun, ölürse ölür, ölmezse 2/2 slime çıkarırsın. Tamamen patron sinerjisi için, kabul edilebilir bi kart.

-N'zoth's first mate: Pirate, 1 manalık çok güzel bir kart. Esas sorun warrior yeteri kadar pirate karta sahip değil. Şuan efektif kullanılan bir pirate destesi var lakin bence güçlü değil.

-Ravenging ghoul: Güzel bir kart. 3 mana, herkese 1 vurur. Yine patron desteleri için bir kart.

-Bloodhoof brave: Bence warriora gelen en güzel kartlardan. Rakibi bloklayıp oyuncuya zaman kazandırıyor.

-Blood warriors: Warrior için glen epic kart. İlk görünce sevindik ama şuan güncel bir kullanımı yok. Büyük ihtimalle kenarda kalacak, warrior'un diğer epic kartı gibi...

Tentacles for arms: Warrior'un diğer epic kartı demişken, oyunda bulunan en kötü kart an itibarı ile. 5 manaya 2-2'lik kartı kullanan Allahın kulu çıkmaz. Sadece arena için de death's bite gibi bir silahı gitmiş warrior'a böyle silah veremezsin. Blizzard veriyor işte ama, ne yaparsın?

Malkorok: Garibim warrior silahsız kalmış, geçen sene gelen legendary adam gibi kullanılamamış, bari adam gibi Legendary ver değil mi? Yok arkadaş vermezler. Daha önce şöyle bir yorum yapmıştım bu kart hakkında;
Verdiği özellik sebebi ile harcanmış bir kart. Hearthpwn'de zamanında şöyle bir yorumda bulunmuştum;
"Another broken legendary, another lost potential.

I think it should be "battecry: equip blade of Malkorok"

Blade of malkorok: 4-3 legendary weapon. Every time you hit a target, lost a duration but increase it's attack.

first hit 4/3, second hit 5/2, last hit 6/1. I think it might be remarkable."

Yazdığım şekilde olsa tadından yenmezdi. Oyuncular da beğenmiş sanırım, baya olumlu yaklaşmışlar.

-Ancient shieldbearer: Son olarak warrior'a gelen en güzel kart. C'tun destesi dışında işe yaramıyor ama olsun. Statları olsun battlecry özelliği olsun, kesinlikle çok güzel bir kart.

Şimdi bunları neden yazdım, kıyaslama için. Kartlar için işe yaramaz diyebiliyor muyuz? Bazıları için evet, ama geneli için hayır. Ama şöyle bir fark var ki, shaman kartlarında gördüğümüz "overpower" durumunu göremiyoruz. Blizzard dengesini kaçırdı işin cidden. Cidden ama. BEn hiç kart kırmadım henüz, değişiklik olur belki diye tutuyorum. He olur mu? Olmaz bence. Tamamen benim optimist bakış açım.

8
Yardım Bölümü / Ynt: Heroic Mode Ödülleri?
« : 30.04.2016 | 05:31 »
Sadece Heroic moda özel kart arkalığı ödülü var. Kart arkalıklarında görebilirsin hangi heroic için hangi kart arkalığı hediye veriliyor.

9
Genel Sohbet / Ynt: C'Thun Çılgınlığı
« : 29.04.2016 | 14:40 »
Priest ve druid aşmış durumda şuan C'tun olayında. Entomb hiçbir zaman olmadığı kadar revaçta şuan. O yüzden priest ile oynarken dikkat edin C'tuna derim :)
Shamanın da ihtiyacı yok zaten C'tuna. Evrile evrile manyak bi hale dönüyor kartları.

10
Yardım Bölümü / Ynt: İnternette yazmayan kartlar
« : 29.04.2016 | 14:10 »
Hangi expansion u satın alayım. Ayrıca şuan 20 deste alabilirim expansion dışında, ne alayım?

Birde betadan yeni çıktığında almıştım ve oynamıştım hesabı eski hesap olduğu için kazandığım bir card back var mıdır?

Bence League of Explorers ile başlayıp sonra Blackrock ile devam etmelisin.

11
Ha nozdormu yapmışsın ha manastorm. İkisi de dustları çöpe atmak demek :)

12
Yeni gelen expansion ile mech deste ve kartlar oyundan silinmiş heralde. Shoptan mech deste alamıyorsunuz. Ama bir arkadaş deck bölümünde deste paylaşmış ve destede mech kartlar var. Şu mech kartların akıbeti noldu bilen bi hayırsever cevaplarsa çok iyi olur.

2. bi sorum ise Hero ların lwlleri. MAx kaç oluyor ve altın kartlar yeni patch ile birlikte 5 lwlde bir mi alınıyor?

3. biN diğer sorum şu rank sistemi legend nasıl olunur geçen bi arkadaş rank 5 olup bırakcam diyo yani çok mu zor mu ki rank5 olmak arkadaş böyle demiş şimdiden teşekkürler bekliyorum yardımlarınızı :D

Justicee

1: Blizzard dedi ki oyunda çok kart oldu, yeni başlayanlar yetişemiyor eski oyunculara, hep aynı kartlarla oynanmasın. Bu yüzden 2 seneyi dolduran macera ve ek paketleri standart formattan kaldırıyoruz. Wild formatta hala aktif olacak ama olay standart format üzerinden dönecek. yani mech bitti, evet. Ama yeni formatlar eklendi oyuna. Bu yüzden yapılan hem daha yeni oyuncular için hem de oyunun heyecanını korumak adına güzel bir şey.

2: 60 level oluyor her hero. Altın kartların hangi seviyede çıkacağı çeşitli kaynaklarda mevcut.

3: Legend rank 1'in altına inince olunuyor. Çok kolay değil, ama yetirince oynarsan o kadar da zor değil. Rank 5'te oyunun verdiği ödül sandığından golden epic çıkıyor, o yüzden herkes ona ulaşıp bırakıyor. Onun üzerinde bir ödül yok şuan ledder için.

13
yog saronlu destelerde kaybederken bile zevk alıyorum .ayrı bir soluk katmış oyuna .
 malkorok'a gelince  bi triona bak bi malkorok a .tirion hem geçilmesi zor hemde verdiği silah belli. malkorok %75 verdiği silah lar iyi olmasına rağmen tirionun yarısı değil. bende şöyle düşünmüştüm hunter ın saldırırken immune efekti veren silahı gibi 3-3 lük immune veren bir silah olsa güzel olurdu warrıora. ama yok blizz diyorki iyice armorunu biriktir cursed verebilirim :D

Kesinlikle öyle. Peki neden 7 manaya bu legendary kullanılsın ki? 6 manaya sylvanas gibi bir minion var. Sen adam gibi silah versen biz de bunu tercih edeceğiz ama vermiyor. Zaten silah konusunda sıkıntı var şuan. Bir de bazı cidden oyundan anlamayan kişiler yabancı forumlarda yazmış, fatigue destede işe yarar diye. Hayır abi, yaramaz. 2 vurmak iş mi Allah aşkına, c'tun destesinde adam c'tunu 2 defa zorlasa, 3 defa kullanacak. Armor basarken zaten 4'er 4'er basıyoruz, 2 hasara mı kaldı koca oyun? Dün denedim, hiçbir işe yaramıyor o dandik tentacles for arms. Bu legendary adam gibi silah vermeliydi, şuan gözümde tamamen çöp. Hele ki bu kadar sağlam yerine koyulabilecek kart varken.

Bu arada N'zoth deathrattle destesi inanılmaz olabilir. Dün çok sağlam deste çıktı karşıma. Denemek lazım aslında N'zoth olsa. :)

14
Yardım Bölümü / Ynt: İnternette yazmayan kartlar
« : 29.04.2016 | 06:53 »
Fandral : Druid legendary. Druidin choose one kartları iki özelliği birden kullanır. Gelen en iyi class legendary şuan.
Thistle Tea: Rog class kartı. bir kart çektirir, çektiği kartın iki kopyasını daha yaratır. Yani elinde çektiği kartlardan 3 adet olur. Şuan bir destede aktif olarak kullanıldı mı bilmiyorum ama iş yapabilecek bir kart.
Forbidden Healling: Paladin class kartı. Mevcut mananın hepsini kullanır, 2 katı heal atar. Örneğin 5 manan var, onu harcar komple, 10 heal atar.
Steward of Darkshire: 1 hp olarak çıkardığın bütün minionlara divine shield atar. Güzel kart.
Scaled Nightmare: Her elin başında atağı ikiye katlanır. 2 atak ile oyuna sürüyorsun mesela, 2. el 4 atak, 3. el 8 atak, 4. el 16 atak. Şayet priest destesinde oyar ve inner fire ile hp-atak eşiktlersen 2. el 16 atağa dönüşür. Dragon destesinde iş yapabilecek bir kart, özellikle priest için.

15
Selamlar kardeşim. Bir kişi nozormu demiş, ben golden nozdormu kırdım o kadar söyleyeyim. Hiçbir işe yaramayan bir legendary. C'tun destesi oynayacaksan Twin Emperor alman gereken kart derim ben.

Sayfa: [1] 2 3 ... 11