Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sasha

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
16
Nerf yiyen classic kartlar bugün açıklandı, kısacası Druid ve Rogue baya bir darbe aldı. Yine aynı şekilde Warlock da denilebilir.

17
Duyurular / Ynt: Whispers of the Old Gods Duyuruldu...
« : 18.03.2016 | 20:02 »
Klaxxi Amber-Weaver düşündüğüm gibiyse (toplam canı 30+5 arttırma) baya bir sinir bozucu yapmaya aday Cleric'i.

18
Piloted Shredder'dan çıkan Doomsayer. İki üç kere başıma geldi...

19
Bence league of explorerers al, en yeni çıkan macera seti ve kalite olarak da blackrock'tan daha iyi kartlar var yeni meta'da kullanabileceğin.

20
Duyurular / Ynt: HearthStone değişiyor...
« : 02.02.2016 | 23:15 »
Standard geldikten sonra Naxx'taki kartları normal olarak craft edebileceksin, hem de normal dust fiyatına (Common 40, rare 100, vb..). Ayrıca Naxx'tak, kartlara sahip olanlar da bunları isterlerse yine aynı şekilde dusta çevirebilecekler.

Yukarıda tam net belirtilmemiş ranktaki ödüller, isteyen her ikisini de oynayabilecek ama ay sonunda Standard ve Wild'taki en yüksek geldiğin rank hangisiyse ona göre sadece biri için ödül olacak. İkisinden ayrı ayrı ödül gelmeyecek.

21
Yardım Bölümü / Ynt: GOLD LA NE YAPILMALI
« : 02.02.2016 | 19:38 »
Naxx bahara rotasyon geçireceği için artık almaya gerek yok, oradaki kartları dust'la yapabileceksin. Tavsiyem LoE'a yönelmen

22
Standard formatı oynayacaklar için Dr Boom 2-3 aya gidiyor, Mysterious Challanger'da eylül-ekim gibi gider. Bu arada Classic ve Basic kartların bazılarına yeni nerf'lerin geleceğini de belirttiler

23
Genel Sohbet / Ynt: Yeni Bir Adventure Gelir mi ?
« : 02.02.2016 | 19:27 »
Bahar aylarında yeni bir expansion geleceği bu gün açıklandı, yeni "Standard" formatıyla beraber. Adventure yada GvG almadan önce yeni değişikliklere bir bakmanızı tavsiye ederim. HS git gide MTG'ye benzemeye başladı...

24
Yardım Bölümü / Ynt: Adventure or Pack?
« : 27.12.2015 | 14:14 »
ilk advemture'ını açacaksan önce Blackrock M'ın ilk wingini al bence, sonrasında Naxx ile devam edebilirsin.

25
Bundan sonra hepsi saat 23:00 de başlayacak. EU bölgesi artık her bir yeni set, macera ve tb da son sırada :(

26
Bu arada tavern brawl saatleri dün itibariyle gelen yeni bir bildiriyle değişmiştir (önceden 18:00 olan, şimdi 23:00)

27
Yardım Bölümü / Ynt: EN GEREKLİ LEGENDARY KARTLAR
« : 11.12.2015 | 23:01 »
Naxx ilk adventure için iyidir. İkinci olarak LoE öneririm.

En gerekli legendary kart şu an için Dr Boom. Devamında en çok oynadığın heroya göre ikinci ve üçüncü legendary kartlarını belirleyebilirsin. Örneğin, Archmage Antonidas mage için kesinlikle olmazsa olmaz. Tirion Fordring da paladinler için çok önemli bir kart.

Ama genel takılıyorsan 2. olarak Sylvanas olabilir. Ysera daha çok kontrol tarzı destelerde iyidir. Ama bütçe anlamında muadilleri var; Nefarian veya Arch-Thief Rafaam da oynanabilir onun yerine. Aynı olmaz ama, iyi kötü işini görür.

Bu anlamda tüm çıkmış adventureları almak aslında önemli. Çünkü birçok yönden koleksiyonunu güçlendirecek kartları da barındırıyorlar. Özellikle de her bir macerada gelen 5 legendary kartları da beraberinde getirmesi en büyük avantajlardan birisi.   

28
En azından hero'lar için şu deste sayılarını arttırsınlar yeter. Her seferinde sıfırdan yap boz baymaya başladı.

29
Genel Sohbet / Ynt: Bekletme Taktiğine Karşı Taktik
« : 05.12.2015 | 14:03 »
Evet bazısı fazla düşünüyor. Geçen hafta birkaç kere süresinin sonuna kadar düşünen Hunter'a rastladım, ki oynadıkları desteler agresifti. Amaçlarının direkt olarak concede olduğunu sanmıyorum, yaş, deneyim vb karmaşık gelebilir kimilerine. Beklemek istemiyorsan, destene Nozdormu ekle :D

30
Şükran günü dolayısıyla, 27 kasımda, yani bu hafta yeni wing yok. Aralık 4 de 3. wing ve 11 aralıkta da 4. wing devam edecek.

Sayfa: 1 [2] 3 4 5