Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sasha

Sayfa: 1 ... 3 4 [5]
61
Yardım Bölümü / Ynt: Leeeeerooyyy
« : 24.10.2015 | 22:17 »
Leeroy Jenkins'i kullanan çok rogue kalmadı, çok nadir bazı Paladin destelerinde görüyorum. Tavsiyem, elinde yoksa Leeroy Jenkins'i dusta çevirip Dr Boom craft etmen. Her türlü daha iyi ve HER desteye giriyor. 

62
Yardım Bölümü / Ynt: Merhaba
« : 21.10.2015 | 20:28 »
selamlar, hoşgeldin.

1- oyunda 9 tane hero var. hangisi oyun tarzına giderse onunla oyna. sadece 1 hero ile oynama diye birşey zaten yok. Mesale ben aktif olarak duruma göre 7 hero ile oynuyorum. Ama en azından kendine 3 hero belirle.

2- kontrol türü destelere giren kartlara, kontrol kart denir. çeşit çeşit deste türleri vardır; agresif, mid-range, kontrol, kombo vb

3- oyunda enchant diyebir şey yok. craft var, o da elindeki kartları yada 2 den fazla (legendlarda 1'den fazla) ları dust'a dönüştürüp craft seçeneği ile eksik kartları yapabilirsin.
4- paketlerden gelen kartlar ve oun başındaki basic kartların hepsi klasöre gider. bunları ilgili hero simgesinin altında bulabilirsin. nötr kartlar ise en sondadır, bunları tüm herolar kullanabilir. bu kartlar desteye (deck) otamatik gitmez, sen oynayacağın 30 kartlık desteni kendin oluşturacaksın.

63
Yardım Bölümü / Ynt: Ysera?Syvanas?
« : 20.10.2015 | 14:10 »
Hangi hero'ları daha çok oynadığına bağlı. Eğer mage çok oynuyorsan Archmage Antonidas kesinlikle gerekli. Paladin, Warrior ve Priest'e Justicar Trueheart gidebilir. Sylvanas Windrunner halen iyi, ama eskisi kadar çok destelere girmiyor. Bazen Druid yada control warrior'da rastlıyorum. Çok değil. Aslında ben de seninle aynı konumdayım, elimde Sylvanas ve Ysera yok ama onlardan birini craft etmekte halen kararsızım. Rhonin'i yapacaktım, o da geçen hafta paketten çıktı. Kendi adıma 5-6 ay bekleyip, gelecek yeni seti bekleyeceğim. Zaten kasım-aralık gibi yeni macera da gelecek gibi duruyor.

64
Mechamage ile 8'e çıktım ama zamandan dolayı ilerlemeye uğraşılmıyor. Onun dışında GT öncesi çıkan aggro Paladin destesi (MC ve secret yok) de bu ay benim için aynı işi gördü (rank9).

65
1 senedir HS'u oynuyorum ve günlük questlerle her iki adventure (toplam 9 wingx700) aldım onun dışında da bugüne kadar 100'e yakın kart paketi almışımdır. Sırf blackmountainden sonra GT'e kadar elimde 4000 civarı altın birikmişti. Birilerinden birşeyler isteyeceğine günde 30dk-60d arası ayırıp sağlam bir koleksiyon yapabilirsin. Zamanın yoksa questleri biriktiri 3 günde bir 1-1.5 saat ayırıp yaparsın. Zor değil.

66
Genel Sohbet / Ynt: Yardım
« : 20.10.2015 | 01:38 »
Direkt olarak Dr Boom yap, her desteye giriyor, pişman olmazsın

67
Genel Sohbet / Ynt: Ranget Sorunu
« : 20.10.2015 | 01:34 »
Öncelikle sana tavsiyem bol bol günlük questleri yap ve altın biriktirip ya adventure'ların winglerini satın al (her biri 700 altın) yada GVG pack satın al. Mage için ve genel anlamda oldukça iyi bir set. Özellikle Piloted Shredder birçok farklı destelere giriyor. Sana tavsiyem ya Mecha mage yada Tempo Mage'e yönelmen.

Basit kartlar ve elindekilerle, senin için derlediğim deste, işini görecektir.

2x Frostbolt
2x Fireball
2x Water Elemental
1x Flamestrike
1x Azure Drake
1x Nexus champion sarad
2x Acidic swamp ooze
2x Chillwind Yeti
2x Razorfen Hunter
1x nort sea kraken
1x pyroblast
1x fallen hero
1x argent horserider
1x arcane  nullifiet
2x Arcane Missiles
2x Murloc Tidehunter
2x Wolfrider
2x Senjin shieldmasta
2x Gurubashi berserker

Elinde özellikle mecha kartları varsa ve biraz birikmiş dust, oldukça etkili bir mecha mage destesi yapabilirsin. Yada daha hızlı ve daha dust olarak ucuz olan Paladin (agresif versiyonu), Hunter (agresif ve midrange versiyonu) yada Warlock'a (agresif versiyonu) da gidebilirisin.

Sayfa: 1 ... 3 4 [5]