Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


    

Deck oluşturmak için dust  (984 Görüntülenme)

merhaba arkadaşlar. şuan oyunda full bir deckim yok. ancak 1 legendary 13 tane epic 50 tane rare ve 100 tane common kartı dustlarsam full bir freeze mage oluşturabiliyorum. dustlayacağım kartların çoğu herhangi bir deckte kullanılmayan tabiri caizse arena kartları. sizce böyle bir şey yapmalımıyım
 •  
  Bence hiçbir kartını dustlama her türlü işe yarar. Taverna olsun.wild olsun iş yapar. veya yeni packler gelince kullanılmayan kartlar bir anda bakmışsın değerleşmiş ve sende keşke dust etmeseydim dersin.

  Ben wild oynamıyorum ama bütün kartları biriktiriyorum fazla gelen zaten kendinden dust oluyor.
  Freeze mage ile oynamak ne kadar sürer?
  Freeze mage sana kazandırır mı?
  Mage haricinde bir görev çıktığında kazanamıyorum diye çıldırabilirsin :)
  Hep aynı deckle oynayınca bir süre sonra bu desteden sıkıldım diyebilirsin.

  Ben oyuna hiç para harcamadım. Neredeyse bütün kartlara sahibim.yavaş yavaş o desteleri tamamlamak kadar güzeli yok. Ben koleksiyon yapıyorum.

  Ben oyuna başladığımda ilk yaptığım full deck; en ucuz ve en üzülmeyeceğim bir deck yapmak olmuştu. O zamanlar face,midrange hunter ve zoo yapılırdı. Bende böyle bişeyler yapmıştım.

  Sana kolay gelsin. Bence hiçbirine dust etme ucuz bişey düşün.
 •  
  Freeze mage destesi kontrol tarzı bir destedir ve yönlendirmek için belli bir deneyim gerektirir (karşı desteleri de iyi bilmeyi). bu yüzden başlangıç olarak daha doğrusal bir deste seçmeni tavsiye ederim. Elindeki kartlarla ya hunter, warlock, shaman yada tempo mage tarzı birşeyler harmanlayıp sonrasında freeze mage'e geçebilirsin.
 •  
  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları